Carla Raadsveld - Carla Raadsveld, zeefdruk 'Walvis', gesigneerd en genummerd - Verkocht

Carla Raadsveld, zeefdruk 'Walvis', gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Carla Raadsveld, zeefdruk 'Walvis', gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!Carla Raadsveld, zeefdruk 'Walvis', gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 40!
  • Carla Raadsveld (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze zeefdruk van Carla Raadsveld is uit 1985. Speciale uitgave ter ondersteuning van Wereld Natuur Fonds (WNF). Ingelijst onder glas in een grijze aluminium lijst met bijkleurend passe partout. Afbeelding meet 68 bij 51 cm. Met lijst 85,5 bij 67,5. Gesigneerd en genummerd 1-225.

Het heeft de voorkeur om het werk (inclusief glas) op te halen. VERZENDEN: Verzenden als pakket in de lijst ZONDER GLAS kost € 12,90 (vanwege de maat) en € 6,00 extra voor verpakkingsmateriaal (board). Zonder lijst en opgerold inclusief koker zijn de verzendkosten €11,50.