Carla Raadsveld - CARLA RAADSVELD Gr Zeefdruk AFRIKAANSE DANS Handgesigneerd - Verkocht

CARLA RAADSVELD  Gr Zeefdruk  AFRIKAANSE DANS   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

CARLA RAADSVELD  Gr Zeefdruk  AFRIKAANSE DANS   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!CARLA RAADSVELD  Gr Zeefdruk  AFRIKAANSE DANS   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Carla Raadsveld (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote Zeefdruk van Carla Raadsveld

Afmeting zeefdruk 65x87 cm  in perfecte staat

Afmeting onderblad 70x90 cm

Handgesigneerd en Genummerd 39/375

Verzendkosten 15 euro in ned