Carla Raadsveld - CARLA RAADSVELD Gr Zeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd - Verkocht

CARLA RAADSVELD  Gr Zeefdruk  STILLEVEN   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Carla Raadsveld (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Carla Raadsveld

Afmeting blad  85x60 cm op geschept papier,  in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 350ex

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie