In opdracht geveild:
(29-29-1)
Zeer mooie aquarel van Cees Bantzinger. In Passepartout, eventueel te verwijderen, maar passepartout is nog erg mooi. Aquarel op papier.
Titel: Boer uit de Algarve Portugal
Jaartal: 1978
Afmetingen beeld: 29cm x 20cm
Afmetingen blad: 50cm x 33cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met inkt
Ingelijst: In Passepartout
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden als pakket, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: