Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1924 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 130 |
Mooie, strakke compositie van Cesar Domela uit zijn vroege constructivistische periode. Het betreft een herdruk uit 1973 van werk uit “10 Konstuktieve Studien” (1924). Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (78/130). In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 27cm (blad), 14cm x 13cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-11-2021 om 12:01 |
Eindtijd | 22-11-2021 om 19:48 |