Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 - Verkocht

Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 110,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 kopen? Bied vanaf 50!Cesar Domela - Getekende houtsnede op geschept papier voor Edition Panderma - 1966 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Cesar Domela (1900-1992)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie houtsnede op geschept blauw papier
Ondertekend rechtsonder in wit potlood
Maten  werk: 29 x 22 cm
In goede staat

Wordt plat verstuurd met track en trace.

Dit item is verkocht voor 110,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 16:06
Eindtijd:11-01-2021 om 20:54
Biedingen (6)
Blindwilly
11 jan. / 19:05
€ 96
Jacqueslaureys
11 jan. / 19:03
€ 86
Blindwilly
11 jan. / 19:03
€ 85
Jacqueslaureys
11 jan. / 11:42
€ 70
ruud-dj
11 jan. / 11:39
€ 60
Jacqueslaureys
08 jan. / 14:27
€ 50