Charles Eyck - Vrouw, litho - Verkocht

Charles Eyck - Vrouw, litho kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Charles Eyck - Vrouw, litho kopen? Bied vanaf 50!Charles Eyck - Vrouw, litho kopen? Bied vanaf 50!Charles Eyck - Vrouw, litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Charles Eyck (1897-1983)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1947
Techniek Varia
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

Mooie litho van Charles Eyck uit 1947, in de steen gesigneerd linksonder.  In goede conditie; er zitten alleen wat vlekken in de marge helemaal linksonder, ver van het beeld verwijderd.  Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 32cm x 24cm (beeld)

Er zitten alleen wat vlekken in de marge helemaal linksonder, ver van het beeld verwijderd. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Binnen Nederland € 11,99