| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Jaartal | 1947 |
| Techniek | Varia |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Portret |
| Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Mooie litho van Charles Eyck uit 1947, in de steen gesigneerd linksonder. In goede conditie; er zitten alleen wat vlekken in de marge helemaal linksonder, ver van het beeld verwijderd. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 32cm x 24cm (beeld)
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden
worden op kosten van de koper.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Er zitten alleen wat vlekken in de marge helemaal linksonder, ver van het beeld verwijderd. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||