14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Jonge vrouw met de bloemenmand
Louis Swyncop - ca 1922
gesigneerd in potlood rechter onderhoek
afme. : 32 x 25 cm ( op blad 38.5 x 30 cm )
conditie : goed, voldoende marges, verso blank (met taperesten langs de rand)
Charles Swyncop (1895 - 1970) was een Belgisch kunstschilder uit de eerste helft van de twintigste eeuw die bij voorkeur vlotte, niet-diepgaande thema's aansneed.
Swyncop was leerling van de Academie in Brussel en van Alfred Bastien. Bij deelname aan de Romeprijsvraag in 1920 behaalde hij de derde prijs. Hij verdiepte zich in Rome in de iconografie, het gebruik van het perspectief en de studie van de grote meesters.
Louis Swyncop schilderde, net als zijn broer Philippe, in het lichtere genre, een zorgeloze wereld.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borsbeek (antwerpen), België |
Objectlocatie | Borsbeek (Antwerpen), België |
Starttijd | 21-12-2016 om 10:33 |
Eindtijd | 4-1-2017 om 10:33 |