| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1969 |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
======================================
Chris Le Roy - Pastel - Onbekend
Krijttekening/Pastel
Gesigneerd r.o. = 9 jan 1969 Chris le Roy
Pastel AFMETING = 18 x 24 cm
Lijst AFMETING = 30 x 40 cm
IN MOOIE METALEN LIJST en PASSE PARTOUT
IN ZEER GOEDE VERZORGDE STAAT
=============================================================
VERZENDKOSTEN = 6,95 euro of AFHALEN MOGELIJK
ZIE OOK MIJN ANDERE ADVERTENTIES van CHRIS LE ROY en PUM NIEMEYER
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||