Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: 1993
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 64 x 46 cm.
gesigneerd: gesigneerd in potlood
gedateerd: in druk 1993
oplage : onbekend. maar zal niet erg groot zijn want is originele zeefdruk
Conditie: Mint
Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 6-5-2022 om 13:11 |
Eindtijd | 13-5-2022 om 21:51 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |