Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK / GALERIE IN DER DRUCKEREI # 1993, mint

Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK / GALERIE IN DER DRUCKEREI # 1993, mint kopen? Bied vanaf 75!
Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK / GALERIE IN DER DRUCKEREI # 1993, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK / GALERIE IN DER DRUCKEREI # 1993, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK / GALERIE IN DER DRUCKEREI # 1993, mint kopen? Bied vanaf 75!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar:   1993
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 64 x 46 cm.
gesigneerd: gesigneerd in potlood

gedateerd:  in druk 1993

oplage : onbekend. maar zal niet erg groot zijn want is originele zeefdruk

Conditie:  Mint

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich

https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2

Christiaan Paul Damste (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  silkart
FA. (8 )

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
46 cm
64 cm
Starttijd:06-05-2022 om 13:11
Eindtijd:13-05-2022 om 21:51
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland