Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | onbekend |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: 1981
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 65 x 50 cm
gesigneerd: Christiaan Paul Damsté ( in potlood )
gedateerd: 1981 in de zeefdruk
oplage : geen nummering en het is mogelijk dat dit een Unicum is
Conditie: Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 6-5-2021 om 9:20 |
Eindtijd | 13-5-2021 om 22:05 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |