Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
DOTREMONT (Christian) en BALLE (Mogens)
COLLECTIEVE LITHOGRAPHIE
Titel : Heureusement, L' écrivain se réveille, pensent á Finnegan, et le second round se déroule
jaar: 1975 papierformaat: 68 x 55,5 cm beeldformaat: 56 x 43 cm Oplage 100 ex.
Gedrukt en uitgegeven door Christian Sorensen (Denemarken) op dik Arches papier. Reliefstempel "CS" l.o. Werk is niet genummerd.
Literatuur: Samuel van Hoegaerden Gallery, Chrisian Dotremont Les Estampes, 97
Handgesigneerd met potlood door beide kunstenaars .
Verkeert in uitstekende conditie.aangetekende/verzekerde verzending binnen Nederland € 17,50