Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Christian Dotremont en Mogens Balle
abrupt etc.,
zeefdruk, gesigneerd met stempel
Drukkerij Jorgen Nielsen (Kalundborg, Denemarken)
genummerde oplage: 50 exemplaren Nummer: 23/50
afmetingen blad: 25 cm x 18 cm
afmetingen lijst: 45 x 28 cm
verkeert in goede conditie. Oneffenheden in kleur is glasreflectie.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
kleine beschadiging in bovenkant lijst. niet hinderlijk | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.