C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets - Verkocht

C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!
  • C.L. Dake (1857-1918)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig etsje van één van de bekende Amsterdamse poortjes door Carel Lodewijk Dake senior.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en in de plaat gedateerd (‘87) en ook gesigneerd.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 40cm x 28cm (blad), 17cm x 11cm (etsbeeld)

C.L. Dake maakte een serie van 15 etsen van bekende Amsterdamse poortjes, dit is één poortje uit die serie.

Het Oudezijds Heerenlogement werd in 1647 gebouwd aan de Grimburgwal en was bedoeld als een onderkomen voor aanzienlijke gasten die de stad bezochten.  Het pand werd niet lang na vervaardiging van de ets gesloopt.  Het poortje werd verplaatst en gebruikt voor een ander gebouw aan de Keizersgracht 365.

https://amsterdamsegrachtenhuizen.info/bedrijf/bedr-fgh/heerenl/

Blad is licht verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-10-2022 om 12:28
Eindtijd:06-01-2023 om 19:17
Juutzietmoois
06 jan. / 19:04
€ 40