C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten

C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten kopen? Bied vanaf 45!
  • C.L. Dake (1857-1918)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1888
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets naar een werk van H.W. Mesdag.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 53 x 42,5 cm.
Bladmaat 60 x 48 cm.
Kreukels in het blad. Losbladig.
Carel Lodewijk Dake Senior werd geboren te Amsterdam op 26 augustus 1857 en overleed aldaar op 8 augustus 1918.
Opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunst te Amsterdam 1875-1878 en de academie te Antwerpen 1879-1881. Leerling van Charles Verlat.
Werd in 1890 hoogleraar aan de Rijksacademie te Amsterdam.
Lid van Arti et Amicitiae waarvan hij van 1892-1896 voorzitter was.
Etser, schilder en tekenaar.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Enige kreukels in het papier
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00