C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets

C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!
  • C.L. Dake (1857-1918)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlStreet Art
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig etsje van één van de bekende Amsterdamse poortjes door Carel Lodewijk Dake senior.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, te dateren eind 19e eeuw.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 39cm x 28cm (blad), 17cm x 11cm (etsbeeld)

C.L. Dake maakte een serie van 15 etsen van bekende Amsterdamse poortjes, dit is één poortje uit die serie.

De Wale(n)kerkpoort is een kloosterpoortje gebouwd door Hendrick de Keyser in 1616. Het is de noordpoort van wat tegenwoordig de Waalse Kerk heet. Het poortje is gesitueerd in de Oude Hoogstraat en staat naast een huis dat ook wel bekend staat als het kleinste huis van Amsterdam (of het smalste huis van Europa).

https://www.buitenbeeldinbeeld.nl/Amsterdam_C/kloosterpoortje.htm

https://nl.wikipedia.org/wiki/Kleinste_huis_van_Amsterdam

Blad is licht verkleurd maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

C.L. Dake (1857-1918)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3178 verkochte items
Alle items van deze verkoper (230)
28 cm
39 cm
Starttijd:23-12-2022 om 09:33
Eindtijd:06-01-2023 om 19:00
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa