| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 858 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 58 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 858 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.9 x 1.9 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.25 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 39 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 22.5 x 22.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 24 x 27 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 138 x 104 x 96 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 17.8 x 41.7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 131 x 111 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 77 x 100 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 33000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 55.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 59 x 79 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 16 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 20 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 41 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 77.5 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 31 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.9 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Staal |
| Afmetingen | 3.4 x 3.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 40.4 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Staal |
| Afmetingen | 4 x 3.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 42.7 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.82 x 0.82 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.5 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.48 x 2.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.49 x 0.33 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.8 x 3.8 cm (h x b) |
| Gewicht | 8.9 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.6 x 0.6 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.7 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.6 x 0.49 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 10 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 3.5 x 2.3 x 1.6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 13.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.59 x 1.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.35 x 0.35 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Carborundum |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1007 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 30 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 143000 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 170 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 52 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |