Cole Morgan - Compass East - Verkocht

Cole Morgan - Compass East kopen? Bied vanaf 250!
Cole Morgan - Compass East kopen? Bied vanaf 250!Cole Morgan - Compass East kopen? Bied vanaf 250!
  • Cole Morgan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
Lijst76 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cole Morgan zeefdruk in originele lijst
Onderdeel van complete set van 4, east,north, south, west. Zie andere advertenties.

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  RvDr

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
76 cm
76 cm
75 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 21:05
Eindtijd:27-11-2022 om 13:00
SchramM
25 nov. / 13:08
€ 275