Cole Morgan - Compass South

Cole Morgan - Compass South kopen? Bied vanaf 280!
Cole Morgan - Compass South kopen? Bied vanaf 280!Cole Morgan - Compass South kopen? Bied vanaf 280!
  • Cole Morgan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
Lijst76 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cole Morgan zeefdruk in originele lijst.
Onderdeel van complete set van 4, east,north, south, west.  Zie andere advertenties.

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  RvDr

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
76 cm
76 cm
75 cm
75 cm
Starttijd:04-09-2022 om 21:05
Eindtijd:13-09-2022 om 21:06
Openingsbod € 280
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland