Cole Morgan - Like father like son - Verkocht

Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Cole Morgan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 212 / 250.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.

Cole Morgan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
63 cm
93 cm
Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 20:17
Eindtijd:28-06-2022 om 20:57
holke
28 jun. / 15:51
€ 185