Cole Morgan - Night house - Verkocht

Cole Morgan - Night house kopen? Bied vanaf 3450!

Cole Morgan - Night house kopen? Bied vanaf 3450!Cole Morgan - Night house kopen? Bied vanaf 3450!Cole Morgan - Night house kopen? Bied vanaf 3450!Cole Morgan - Night house kopen? Bied vanaf 3450!
  • Cole Morgan (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gemengde techniek olieverf met collage op doek
Gesigneerd rechtsonder – ingekrast en achterkant gesigneerd en betiteld
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Cole Morgan (1950)

Nederlands Nederlands Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  luitzen
Lid sinds 2024
29 verkochte items
Alle items (12)
82 cm
82 cm
80 cm
80 cm