Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX - Verkocht

Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX kopen? Bied vanaf 300!
Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX kopen? Bied vanaf 300!Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX kopen? Bied vanaf 300!Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX kopen? Bied vanaf 300!Cole Morgan - zeefdruk - 1994 - oplage XVII / XX kopen? Bied vanaf 300!
  • Cole Morgan (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen73.5 cm x 54 cm (h x b)
Lijst100 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele zeefdruk met originele lijst van Cole Morgan in passe- partoet.
onderdeel van set van 2 stuks

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  RvDr

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
78 cm
100 cm
54 cm
73.5 cm
Dit item is verkocht voor 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 21:41
Eindtijd:14-11-2022 om 11:04
artisined
10 nov. / 16:00
€ 300