Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - The Espresso Boys (kings of coffee)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ets van Cor van der Woerd (1901-1994). Ets is rechtsonder in potlood gesigneerd C.M. vd Woerd in marge. Rechtsonder staat in potlood "Oud Saksische boerenschuur in Twente - 44/100 eigen druk". Op geschept papier. Afmeting 70x38cm en van de moet 68x26cm. In goede staat.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.