Over de kunstenaar:
Cornelis Vreedenburg groeide op in Woerden en was aldaar geboren in 1880. Zijn vader was huisschilder en tekende en schilderde in zijn vrije tijd. Cornelis kreeg de eerste lessen van zijn vader. Verder was hij deels autodidact. Cornelis kreeg verder les van Gerard Roermeester. Cornelis werkte in een impressionistische stijl en maakte vele tekeningen, aquarellen en olieverf schilderijen. Hij overleed in 1946 in Laren.
Over het werk:
Aquarel op papier van de Nederlandse kunstenaar Cornelis Vreedenburgh. Afgebeeld is een plasgezicht met een boot. Het werk is rechtsonder gesigneerd met ‘C. Vreedenburgh’ en gedateerd met ‘09’.
Herkomst:
Caramelli & Tessaro (Utrecht)
Op te halen in Woerden (ook voor bezichtiging).
Goed
Het werk is in een goede staat.
koeriersdienst