Daniel Muhlhaus - Kerkinterieur - Verkocht

Daniel Muhlhaus - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 149!

Daniel Muhlhaus - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 149!Daniel Muhlhaus - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 149!Daniel Muhlhaus - Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 149!
  • Daniel Muhlhaus (1907-1981)
Jaartal1952
StijlImpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi uniek kunstwerk van Daan Muhlhaus (Daniel Muehlhaus)

Titel: Kerkinterieur
Olieverf op arches huile
Afmeting: 52 x 41 cm
Jaartal 1952
Handgesigneerd

Afhalen is mogelijk!
Verzenden: NL 15 euro / EU 30 euro / Overige 50 euro
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd2-7-2023 om 14:44
Eindtijd11-7-2023 om 22:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken