Een groot tafelkleed met een zogenaamd "Fallenbild" van "Nouveau Réaliste" kunstenaar Daniel Spoerri (1930). Het is nu nogal kreukelig en moet gestreken worden. Het is supergroot (285 x 130 cm). Het zit opgevouwen in een bijbehorende doos. Het werk is gesigneerd en genummerd 52/250. Het werk komt uit 1995. Het zit in een doos met servetten en een genummerd en gesigneerd boek. Het werk heet "Gastronomischer Tagebuch". Spoerri heeft als instructie in het boek staan, dat bij het kleed gebruikt moet worden en dan met alle vlekken van wijn en eten, opgeruimd mag worden! Dat lijkt me niet heel fris. De beste manier is het om het kleed in een (wissel) lijst te zetten met de witte gedeeltes omgeklapt in de lijst. Of opspannen als een schilderij. Het wordt dan 185 x 90 cm groot. Zie foto's van de afbeelding zoals het eventueel zou kunnen worden ingelijst. Het wordt inclusief de doos met servetten en gesigneerd en genummerd (52/250) boek aangetekend verzonden of kan opgehaald worden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00