Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100

Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!
  • Daniel Spoerri (1930-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Gemengde Druktechniek
Drager Textiel
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk op textiel (kaasdoek)  van Daniel Spoerri uit 1970. Dit werk in een oplage van 100 heeft als formaat 59 x 78 cm. Het is ingelijst in een aluminium lijst van 60 x 60 cm. Het werk komt uit de map "Die Morduntersuchung"  en is getiteld "Schussrichtungsstab". Het werk staat afgebeeld in de catalogus met alle "multiples". U krijgt daarvan een kopie. Wordt aangetekend verstuurd. Afhalen of brengen heeft de voorkeur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driehuis nh, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Daniel Spoerri (1930-2024)

Zwitsers Zwitsers Roemeens Roemeens Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Smoke
268 verkochte items
Alle items (13)
60 cm
60 cm
59 cm
59 cm