Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100
Omschrijving
Daniel Spoerri (1930-2024)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1971
Techniek
Gemengde Druktechniek
Drager
Textiel
Stijl
Modern
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
59 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst
60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
-/100
Zeefdruk op textiel (kaasdoek) van Daniel Spoerri uit 1970. Dit werk in een oplage van 100 heeft als formaat 59 x 78 cm. Het is ingelijst in een aluminium lijst van 60 x 60 cm. Het werk komt uit de map "Die Morduntersuchung" en is getiteld "Selbsterdrosselung". Het werk staat afgebeeld in de catalogus met alle "multiples". U krijgt daarvan een kopie. Wordt aangetekend verstuurd. Afhalen of brengen heeft de voorkeur.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driehuis nh, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00