Daniel Spoerri - Tableau Piege - karton/ zeefdruk - 98/300 - uitklapbaar tafeltje - 68 x 68 cm
Omschrijving
Daniel Spoerri (1930-2024)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1973
Techniek
Gemengde Druktechniek
Drager
Textiel
Stijl
Modern
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
098/300
Uitklapbare kartonnen tafeltje (op textiel) van Nouveaux Realiste kunstenaar Daniel Spoerri uit 1973. Dit tafelblad met uitklapbare kartonnen items en zeefdruk was onderdeel van de koffer met kunstwerken van diverse Nouveaux realisten zoals Arman, Niki Saint Phalle, Mimmo Rotella en anderen. De bedoeling was om een editie van 600 te maken, maar men is niet verder gekomen dan 300. Het zou mooi zijn om dit werk in een plexiglazen behuizing te vatten. Ingeklapt meet het werk 49 x 49 cm.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driehuis nh, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00