Schitterende kleurenlitho van David Rakia (1928-2012). Symboliek, Hebreeuws, surrealisme en prachtig licht vatten zijn werk wel samen. Bijpassende lijst maakt het tot een mooi geheel.
Rechtsonder A.P., wat staat voor Artist Proof. Deze afkorting is eigenlijk bedoeld om te kijken wat de status is van de drukwerken die gemaakt worden, maar tegenwoordig wordt deze term gebruikt voor exemplaren die voor de kunstenaar of voor de drukker bedoeld zijn voor in het eigen archief.
Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht, of wordt verzonden/bezorgd na overleg.