5. David Rakia

David Rakia (1928)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

David RAKIA (Wenen 1928)

Israëlisch

David Rakia - ,, Jeruzalem ,, kopen? Bied vanaf 70!

David Rakia - ,, Jeruzalem ,,

Geplaatst doorStadsmuseum1991

Eindtijd18-07-2021 om 21:07

Jaartal1995
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst