Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Razend knappe kopergravure door Debora Duyvis.
Voorstelling getiteld 'Wijze schippers beuzelen niet'.
Het vissersleven in het Zeeuwse stadje Veere verbeeld.
Losbladig onder passepartout, zichtmaat 33x26, bladmaat 47x33
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Debora G.Duyvis' en '40'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 14-11-2014 om 20:12 |
Eindtijd | 21-11-2014 om 20:12 |