Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. - Verkocht

Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!
Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!Devorah Boxer - Ets, titel Scharnieren. kopen? Bied vanaf 30!
  • Devorah Boxer (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage98/99

Ets, titel, Scharnieren.

Devorah Boxer tekende en graveerde niet altijd objecten en gereedschappen." Eerst waren er dramatische, Bijbelse, houtblokkarakters ", zegt ze. Een invloed van de Duitse expressionistische kunst die de in 1935 in Troy (New York) geboren kunstenaar bewonderde en waarvan vele vertegenwoordigers hun toevlucht zochten in de door het nazisme verdreven Verenigde Staten. Evenals de kunstenaars en professoren van het Bauhaus, zoals Josef Albers, die aan Yale komt lesgeven en wiens tekenlessen Devorah Boxer volgde. Het was op dezelfde Yale Art School dat ze leerde graveren bij Gabor Peterdi, een Hongaarse schilder en graveur die in 1939 naar de Verenigde Staten emigreerde. Devorah Boxer benadrukt de invloed van het Bauhaus op haar werk, zowel in tekenen als in graveren
Het was in Parijs, waar ze zich in 1959 permanent vestigde, dat de Amerikaanse kunstenaar haar vaardigheden in het graveren perfectioneerde door de cursussen van Jacques Frélaut in het Lacourière-atelier te volgen en maakte ze kennis met druktechnieken bij de meesterdiepdrukkunstenaar Jean Pennequin.

Goed.

Devorah Boxer (1935)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  duif
FA. (50)

Lid sinds 2018
1568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
48 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2022 om 22:38
Eindtijd:29-01-2022 om 22:32
Biedingen (9)
Luciet
29 jan. / 22:25
€ 80
Fan2020
29 jan. / 22:25
€ 76
Fan2020
29 jan. / 22:25
€ 70
Luciet
29 jan. / 22:25
€ 60
Fan2020
29 jan. / 22:25
€ 50
Luciet
29 jan. / 22:25
€ 45
Fan2020
29 jan. / 22:24
€ 40
Luciet
29 jan. / 22:24
€ 35
Fan2020
28 jan. / 20:00
€ 30