Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Afmetingen | 40 x 40 x 75 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6500 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | Beperkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Deze bolide is "motorische" top, metalen carrosserie en rubbere banden zijn goede bruikbare en staat, geen deuken (lichte gebruikssporen)
Het stuur is eens gerepareerd, maar wel weer stevig, waarvoor de instap biedprijs is verlaagd naar €75,- De foto's zijn onderdeel van de omschrijving. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Woerden, Nederland |
Starttijd | 26-4-2024 om 13:31 |
Eindtijd | 10-5-2024 om 19:07 |