Dick Bruna - Nijntje op school, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! - Verkocht

Dick Bruna - Nijntje op school, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Dick Bruna - Nijntje op school, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - Nijntje op school, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick Bruna (1927-2017)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekOffset
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige prent van Dick Bruna uit 1984, hier in een heruitgave (1996) door het Groninger Museum.  Offset druk op dik papier.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 34cm x 24cm

Gratis verzending binnen Nederland!
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 13,00

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd23-11-2023 om 16:43
Eindtijd17-12-2023 om 0:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken