Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Prachtige prent van Dick Bruna uit De Matroos (1964), hier in een heruitgave (1996) door het Groninger Museum. Offset druk op dik papier. In mint conditie.
Afmetingen: 34cm x 24cm
Gratis verzending binnen Nederland!
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-12-2023 om 12:28 |
Eindtijd | 6-1-2024 om 16:47 |