Zoltin Peeter - gemengde techniek op papier | 'Goed 2004' (UNIEK WERK)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 31.5 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel van Dick Dooijes uit 1980. Titel: 'De Waal bij passewaay''. Voor Jo en Wim... Afmetingen blad H31.5 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b21.5 cm. Het werk is op de achterkant gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten een aantal oxidatestipjes in het werk (foxing) op het werk(laatste foto) | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter