Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig - Verkocht

Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig kopen? Bied vanaf 1!

Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 aquarel/sepia "femme/vrouw" - losbladig kopen? Bied vanaf 1!
  • Dick Elffers (1910-1990)
Jaartal1951
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verkeert in goede conditie - strook tape aan bovenzijde aquarel - niet zichtbaar achter aquarel
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd4-1-2024 om 20:43
Eindtijd13-1-2024 om 21:06
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken