Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" - Verkocht

Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!Dick Elffers - Gesigneerde jaren 50 zwarte stift tekening "zittend zelfportret" kopen? Bied vanaf 1!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1951
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verkeert in goede conditie. wat onregelmatig aan de randen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd18-1-2024 om 22:15
Eindtijd27-1-2024 om 22:42
Biedingen (11)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken