Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd - Verkocht

Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!

Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Dick Elffers - Grote geometrisch abstracte Gouache & Inkt "Labyrinth" gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TechniekGouache
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verkeert in goede conditie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd10-11-2023 om 12:33
Eindtijd18-12-2023 om 10:01
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken