Dick Elffers - lot van vier werken

Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!
Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 55!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie  set mix van een ets en drie litho's van de Rotterdamse kunstenaar en vormgever Dick Elffers. De eerste een  drogenaald ets Groei is  handgesigneerd en genummerd in potlood (3 van 5), de andere  ongesigneerd. Uit atelier van Elffers. Staat en maten kunnen verschillen.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Starttijd23-8-2023 om 14:43
Eindtijd5-9-2023 om 21:24
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland