Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd

Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Dick Elffers - Prachtige jaren 60 aquarel/gouache "vrouw en boom" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
  • Dick Elffers (1910-1990)
Jaartal1951
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verkeert in goede conditie - losbladig
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Starttijd20-10-2023 om 13:16
Eindtijd29-10-2023 om 21:01
Openingsbod € 48
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland