950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Goed, met wat minimale deukjes en een vouwtje r. boven. Zie de afbeeldingen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 8-12-2023 om 9:31 |
Eindtijd | 1-1-2024 om 20:29 |