Dirk Harting - C5231-5, Montelbaanstoren Amsterdam

Dirk Harting - C5231-5, Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting - C5231-5, Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - C5231-5, Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 14.5 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5231-5, Dirk Harting, Montelbaanstoren Amsterdam, ets, rechtsonder handgesigneerd, beeldmaat 32 x 14.5 cm, lijstmaat 51.5 x 33 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Dirk Harting (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (140)
33 cm
51.5 cm
14.5 cm
32 cm
Starttijd:22-09-2022 om 11:43
Eindtijd:01-10-2022 om 21:27
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier