5. Dirk Harting

Dirk Harting (1884-1970)

2 aangeboden items / 121 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Dirk Harting (1884 -1970)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Dirk Harting - Knotwilg aan het water kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Harting - Knotwilg aan het water

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Eindtijd04-04-2021 om 19:42

TechniekEts
Afmetingen7 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Dirk Harting - Nieuwe Kerk, Haarlem kopen? Bied vanaf 45!

Dirk Harting - Nieuwe Kerk, Haarlem

Geplaatst doorKampR

Eindtijd09-05-2021 om 21:12

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen49.8 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst