Een gedetailleerde ets van de Nieuwe kerk te Haarlem met op de voorgrond huizen aan een straat.
Harting’s etsen staan bekend om de zeer nauwkeurige en gedetailleerde weergaven. Hij ontwikkelde een exact, grafisch oog en bewerkte elke etsplaats centimeter voor centimeter. Dit koste maanden, daarom zijn etsen van Harting soms nauwelijks te onderscheiden van foto’s.
Goed
Netjes ingelijst met een kleine onopvallende beschadiging aan de linkerkant (zie foto)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 16,75
€ 23,25