Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel
Omschrijving
Dirk van Gelder (1907-1990)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
1965
Techniek
Hout/Linosnede
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
10.1 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
De houtgravure werd speciaal voor deze kerstgroet vervaardigd door Dirk van Gelder en van het oorspronkelijke blok op de persen van N.V. Drukkerij Trio gedrukt. Kerstgroet was van J.C. van Straatern's Liften- en Machinefabriek N.V. Bronnen: - Dirk van Gelder 1907-1990 Tekenaar en veelzijdig graficus: Oeuvrecatalogus van de grafiek, Waanders Uitgevers Zwolle in samenwerking met Gemeentemuseum Den Haag, 2008, pagina 266.
- Van Buul 1984, cat.nr. 78.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,00