Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel

Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel kopen? Bied vanaf 30!
Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel kopen? Bied vanaf 30!Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel kopen? Bied vanaf 30!Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel kopen? Bied vanaf 30!
  • Dirk van Gelder (1907-1990)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1965
Techniek Hout/Linosnede
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 10.1 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

De houtgravure werd speciaal voor deze kerstgroet vervaardigd door Dirk van Gelder en van het oorspronkelijke blok op de persen van N.V. Drukkerij Trio gedrukt. Kerstgroet was van J.C. van Straatern's Liften- en Machinefabriek N.V.
Bronnen:
- Dirk van Gelder 1907-1990 Tekenaar en veelzijdig graficus: Oeuvrecatalogus van de grafiek, Waanders Uitgevers Zwolle in samenwerking met Gemeentemuseum Den Haag, 2008, pagina 266.

- Van Buul 1984, cat.nr. 78.
Binnen Nederland € 6,00