Dirk van Gelder - Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap

Dirk van Gelder - Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Dirk van Gelder - Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap kopen? Bied vanaf 40!Dirk van Gelder - Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap kopen? Bied vanaf 40!
  • Dirk van Gelder (1907-1990)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1964
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 12.8 x 9.4 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Houtgravure op rijstpapier die gebruikt is voor de Nieuwjaarsgroet van de Bank voor scheepvaart te Rotterdam, 1964. Gedrukt door Drukkerij Trio te ´s-Gravenhage. Houtgravure is afgedrukt in DE SPERWER, twee anonieme Italiaanse gedichten uit de XIII de eeuw.

Bron: Dirk van Gelder 1907-1990 Tekenaar en veelzijdig graficus: Oeuvrecatalogus van de grafiek, Waanders Uitgevers Zwolle in samenwerking met Gemeentemuseum Den Haag, 2008, pagina 282, 286 en 287.
Beeld is goed. Onvolkomenheden zijn: klein scheurtje in het rijstpaper, potlood buiten het beeld en rijstpapier buiten beeld kent een verkleuring. Dit heeft geen invloed op het beeld.
Binnen Nederland € 6,00