Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) - Verkocht

Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Dirkje Kuik - Fantasiefiguur met hartvormige ballon, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karakteristiek werk van Dirkje Kuik.  Tekening met Oost-Indische inkt, gemonogrammeerd en gedateerd (‘76) rechts beneden, ingelijst achter glas en met passe-partout.  Achterop uitgebreide aantekeningen.  Afkomstig van galerie JAS in Utrecht, in zeer goede conditie.

Afmetingen: 36cm x 33cm (incl. lijst), 18cm x 18cm (binnen passe-partout)

Binnen Nederland € 11,99

Dirkje Kuik (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (221)
33 cm
36 cm
18 cm
18 cm