| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1976 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Surrealistisch |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 36 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Dirkje Kuik. Tekening met Oost-Indische inkt, gemonogrammeerd en gedateerd (‘76) rechts beneden, ingelijst achter glas en met passe-partout. Achterop uitgebreide aantekeningen. Afkomstig van galerie JAS in Utrecht, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 36cm x 33cm (incl. lijst), 18cm x 18cm (binnen passe-partout)
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||