Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, karakteristiek werk van (toen nog) William Kuik. Gewassen inkt op dik papier, linksboven in inkt gesigneerd en gedateerd (‘70), linksonder gesitueerd (Roundstone Ierland) en nogmaals gesigneerd en gedateerd, in verso nogmaals gesigneerd, gedateerd en gesitueerd met een nog preciezere toevoeging “Huis van Moll Magee”. In zeer goede conditie; alleen heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.
Afmetingen: 26cm x 18cm (blad), 23cm x 16cm (beeld)
Roundstone (Cloch na Ron) is een dorpje in Galway in West-Ierland en het heeft in de regio een grotere culturele reputatie dan haar bevolkingsgrootte doet vermoeden. Moll Magee is o.a. beroemd geworden door een gedicht van de Ierse dichter William Butler Yeats; The Ballad of Moll Magee:
https://www.poetryverse.com/william-butler-yeats-poems/the-ballad-moll-magee
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Alleen heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-11-2021 om 0:00 |
Eindtijd | 6-12-2021 om 19:45 |